Meediakonverter 10/100, RJ45 SC, singlemode, kuni 20 km

Meediakonverter 10/100, RJ45 SC, singlemode, kuni 20 km
Tootja: Digitus Digitus
Mudel: DN-82022
Saadavus: 1
Hind: 47.30 € 29.40 €
ALLAHINDLUS 38%
Maksudeta: 24.50 €
Kogus:  Lisa ostukorvi
   - VÕI -   

Meediakonverter 10/100Base-TX to 100Base-FX, RJ45 SC, BiDi, WDM, singlemode, 20 km

Click to view Facebook tab