Evoko ruumihaldus

Evoko ruumihaldus

Soovid teada kas koosolekute ruum on vaba? Soovid kiirelt broneerida ruumi?

See on ainult ühe nupuvajutuse kaugusel. Evoko ruumide haldaja on ilus puutetundlik lahendus kõikidele oma koosolekuruumidele. Veenduge, et ruume kasutatakse tõhusal viisil. Unustage topelt broneerimised, segadused ja katkestatud koosolekud. Broneeri konverentsiruum lihtsalt ja näe kogu infot ekraanilt. Lihtsalt integreeritav olemasoleva e-posti serveriga. Nüüd saad täieliku ülevaate oma organisatsiooni koosolekute mustrist, millega saate optimeerida ressursse. Kui teil on ruume milles võib rakendada Evoko haldussüsteemi, siis võta ühendust oma ala asjatundjatega A-Kaabel OÜ meeskonnas.

Koosolekute nutikus

Selgus on võti - kohtumised peavad olema hästi planeeritud kuid pingevabad. Lühike pilguheit ekraanile ja saad teada kas tuba on vaba või mitte. Seda ilmestab ekraanil olev punane või roheline LED valgustus. Koos Evoko ruumi haldajaga on kõik konverentsiruumide broneeringud lihtsamini teostatavad. Selleks ei ole vaja spetsiaalset koolitust ja IT alaseid teadmisi.

Sujuv planeerimine - See ei ole tähtis kus sa oled või viibid. Broneeri, tühista või pikenda kohtumisel oma elektroonilist kalendrit või otse Evoko ekraanil koosolekuruumi ukse juures. Kui tuba on hõivatud siis Evoko ruumi haldaja ütleb teile milline on lähim vaba ruum ja millisel ajal. Seadmed sünkroniseeritakse MS Exchange, Office 365 või Google Apps for Business vahendusel, et kogu info oleks koheselt saadaval igas seadmes.

Väärtuslik statistika - Statistika aitab meil võtta vastu tarku otsuseid. Koos Evoko ruumi haldajaga saad kõik andmed mida vajad, et optimeerida koosoleku ruumide kasutamist ja seadmeid. Kui palju te kasutate oma koosolekuruume? Millist ruumi kasutate kõige rohkem, millist kõige vähem? Kas antud ruum on kindla töögrupi eelistus? Avastad presentatsiooni alguses, et projektor ei tööta? Ekspordi informatiivsed aruanded otse MS Excel-sse. Vähenda ajalisi ja materiaalseid kulutusi Evoko ruumi haldajaga.

 

Küsi pakkumist  ja infot meie spetsialistidelt telefoni +372 6661234 või e-kirja teel info@akaabel.ee

Click to view Facebook tab