Kortermaja pakett

ESITLEB

PAKETT KORTERMAJADELE

A-Kaabel on välja töötanud spetsiaalse paketi, mille eesmärk on pakkuda kortermajadele tervikliku lahendust, lähtudes seejuures lõpptarbija vajadusest. Tagame oma lahendusega lõpptarbijale jätkusuutliku, samas mugava ning ohutu elukeskkonna.

Tõstame majas elavate elanike turvatunnet ning aitame säilitada kontrolli terves hoones tänu meie paketis valve- kui ka fonosüsteemi lahendustele. Tagame, et kõik majja sisenevad inimesed identifitseeritakse ning kaasaaegne videosüsteem aitab kaitsta klientide vara. Tehniliste tõrgeteta argipäeva aitab saavutada A-Kaabli paket ka elektripaigaldise käiduteenus, mis sisaldab endas ka kõiki remondi- ja hooldustöid.

FONOSܜSTEEM VIDEOVALVE ELEKTRIKÄIT
Kaasaegne fonolukusüsteem tagab kontrolli inimeste sissepääsu üle teie hoonesse. Süsteem võimaldab hoida hoone sissepääsud lukus ning identifitseerida kõik sisenemist soovivad isikud. Lihtsustab välisuste avamist, aitab tuvastada uksetaga olija ja vajadusel saab võimaldada külalisele sissepääsu. Aina enam koguvad populaarsust videopildi edastust ja/või mobiiltelefoni funktsiooni võimaldavad süsteemid, kus lisaks häälsuhtlusele kahe osapoole vahel on võimalik reaalajas tuvastada video vahendusel tegelik inimene ja pererahva kodust eemal viibides võimaldab külalisel ühedust võtta teie mobiiltelefoniga.  Hoone, autoparkla või keldri sissepääsu valvamiseks on tark paigaldada videojälgimise süsteem. Antud süsteem loob turvalise elukeskkonna tänu distsipliinile,mis tekib läbi teadmise, et inimest jälgitakse avalikus ruumis. Videovalvesüsteemi ehituseks on vajalikud kaamerad, kaamerate kaabeldus, seadmekapp, salvesti (videoserver). Videoserverit saab lisaks kasutada ühistu dokumentide avalikuks jagamiseks ühistu liikmete vahel jms. Elektripaigaldise käiduteenus hõlmab endas kõiki hooldustöid (s.h. kaablišahtide ja elektrikilpide korrashoidu, puhastamist, mõõdistamist, dokumentatsiooni, ülekoormuste vältimist jms.)
A-Kaabel OÜ töötajatel on erialane ettevalmistus, teadmised elektripaigaldisest- ja kasutamise ohutusnõuetest. Meile on väljastatud A-klassi pädevustunnistus. Täpne käidukorralduste kava ja intervall lepitakse kokku vastavalt hoone eripärasustele. 

 

Täpsusta valikut

Click to view Facebook tab